Zakres naszych usług:

 

 

* fotografia reklamowa

* zdjęcia produktowe typu packshot

* fotografia produktowa w dowolnej aranżacji

* fotografia żywności

* zdjęcia na potrzeby prezentacji produktu:

 

- na stronie internetowej, banerach reklamowych itp.

- w katalogach, ulotkach, na plakatach

- w sklepach internetowych i aukcjach

 

Jak wygląda współpraca:

 

Po pierwsze muszą Państwo skontaktować się z Och Studio. Polecamy kontakt przez formularz www umieszczony w zakładce kontakt. Abyśmy mogli skalkulować zlecenie i sporządzić dla Państwa korzystną ofertę prosimy o podanie jak największej liczby szczegółów dotyczących przedmiotów. Co wpływa na cenę?

 

Typ fotografii jakiej Państwo oczekujecie tj. czy mają to być fotografie produktów na białym tle czy też fotografie bardziej kreacyjne. Nie oczekujemy bardzo szczegółowego opisu, podstawowa informacja wystarczy.

 

Jeżeli nasza praca ma być kontynuacją pracy innego studia np. w przypadku uzupełniania katalogu tworzonego wcześniej o nowe produkty-prosimy o wgląd do tych realizacji

 

Ważne jest dla nas także przeznaczenie fotografii (druk, prezentacja w Internecie)

 

Ilość produktów oraz ilość ujęć na produkt

 

Czas realizacji (liczony od momentu dostarczenia produktów do studia)

 

Rodzaj produktów

 

Miejsce realizacji- tutaj możliwe opcje to:

 

Dostarczenie do nas produktów osobiście

Dostarczenie produktów kurierem lub pocztą

Realizacja w siedzibie klienta

Większe sesje realizujemy także w wynajętych przestrzeniach wybranych wspólnie z klientem

Realizacja w plenerze

W przypadku realizacji sesji z udziałem produktów szybkopsujących się np. przy produktach spożywczych proponujemy zakup towaru według listy przedstawionej przez klienta i rozliczenie na podstawie dowodu zakupu

 

 

W tym miejscu klient ustosunkowuje się do naszej oferty i pojawia się przestrzeń do negocjacji.

 

Po zapoznaniu się z Państwa opisem przygotowujemy wstępną ofertę cenową zlecenia wraz ze szkicem naszej wizji realizacji zlecenia

 

Kiedy klient ostatecznie decyduje się powierzyć nam wykonanie fotografii, czekamy na dostawę towaru przygotowując jednocześnie materiały potrzebne do wykonania zlecenia.

Kiedy produkty są już u nas :

 

1)  Przygotowujemy sesję

2)  Fotografujemy produkty

3)  Dokonujemy selekcji wykonanych fotografii

4)  Następuje etap postprodukcji. Od naszych wspólnych wcześniejszych ustaleń zależy jak zaawansowana będzie to obróbka tj. czy ograniczamy się jedynie do standardowego retuszu tj usunięcia np. drobnych wad produktu jak kurz czy rysy czy też dokonujemy daleko idącej manipulacji obrazem. A tutaj to już tylko the sky’s the limit

5)  Po zakończeniu prac umieszczamy zdjęcia na naszym serwerze w dedykowanej i widocznej tylko dla klienta galerii. Klient dostaje się do niej poprzez przesłany przez nas link. Zdjęcia tam umieszczone to obrazy w niskiej rozdzielczości służące jedynie jako poglądów ki wykonanych prac. Na tym etapie możliwe są jeszcze niewielkie modyfikacje.

 

Płatności

Kiedy fotografie zostają zatwierdzone przez klienta wystawiamy fakturę i czekamy na przelew. W momencie kiedy pieniądze znajdą się na naszym koncie dostarczamy zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz wysyłamy produkty z powrotem do klienta (sposób wysyłki ustalony wcześniej z klientem).  Istnieje możliwość dokonania płatności oraz odbioru zarówno towaru jak i zdjęć osobiście. W przypadku stałej współpracy ten podpunkt za obopólną zgodą może ulec zmianie.

 

 

Koszty

W naszym studio cena wyjściowa za packshot to 50 zł. Cena jest uśredniona i zależy od wielu czynników m.in. ilości produktów, ich rodzaju i gabarytów, ilości ujęć na produkt . Stąd prośba, aby w zapytaniu ofertowym podać szczegóły zlecenia wyszczególnione w punkcie 1) Stała współpraca także zostaje przez nas zauważona.

 

 

 

 

 

© copyright by Ochstudio.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Marka OchStudio należy do vimco Monika Jankowska Olejnik

Kontakt:

e-mail: kontakt@ochstudio.pl    lub   jankosia@gmail.com

lub tel. 601-240-300